Ana Sayfa | İletişim

.

 

Duyurular | Hakkımızda | Ürünler | Reçine | SSS

 

 

 

 

 

Fabrika 1999 yılında, profesyonel olarak, biyolojik plastik araştırma geliştirme ve üretim amacıyla kurulmuştur. Yaptığı başarılı çalışmalar sonucunda günümüzde çeşitli vesilelerle, En iyi girişimci şirket, AAA sınıfı şirket, Özel Teknoloji şirketi, Omurga şirketi ve Çin Çevre Koruma kurulu tarafından En iyi Sanayi şirketi olarak ödüllendirilmiştir.

10 yılı aşkın süredir araştırma-geliştirme ve üretim çalışmalarını Northwestern Politeknik Üniversitesi gibi çok çeşitli bilimsel enstitüler, Tarım Bilimleri Pekin Teknoloji Enstitüsü, Güney Çin Üniversitesi, Çin Akademisi, Çin Madencilik Üniversitesi (Pekin), Çin Araştırma Platformu, Plastik ‹şleme Enstitüsü, Guangdong Üniversitesi, Sichuan Üniversitesi gibi, 10'u aşkın üniversite ile işbirliği yaparak AR-GE faaliyetlerini sürdürerek biyolojik plastik alanında teknoloji üreten bir şirket haline dönüşmüştür. Bugün, en az doktora düzeyinde olmak üzere Ar-Ge ekibine sahip olan fabrikamız, çeşitli bilimsel araştırma projelerini üstlenerek hâlihazırda biyomalzeme teknolojisinin sanayileşmesi ile ilgili ulusal standartların oluşmasına yönelik projeyi yürütmektedir.

Bilimsel birikimini ve kaynaklarını doğru değerlendirmek suretiyle, bugün siparişe dayalı 1500 Ton/Ay üretim kapasitesine ulaşmıştır. ASTM D 6400, EN 13432, VINÇOTTE gibi uluslar arası otoriteler tarafından ürünleri belgelendirilerek kalitesi tescil edilen fabrikamız, güçlü AR-Ge ekibi ve mühendisleri ile yüzlerce çalışanı, bizleri biyoplastik sektörünün öncülerinden biri haline getirmiştir.

Fosil kirleticilerin ekolojik çevrede meydana getirdiği tahribat, temiz ve yenilenebilir kaynakların devreye girmesini zorunlu kılmaktadır. Bu amaçla, daha temiz bir dünya ve muhteşem bir gelecek oluşturmak için çalışıyoruz.

 
.
 

 

 

 

 

Gübrelenebilir Reçine

 

Biyoçözünür Reçine

 

Masterbach

 

 

BIOPLAST Nedir?

Petrole dayalı Plastik türlerine alternatif olarak geliştirilen ve  halihazırda mısır nişastasından üretilen doğal bir 
plastik türüdür.
.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Copyright © Admira Limited 2010